531434555 lub 609322503
pn. - pt. od 8:00 do 15:00
PARTNERZY

DELTA PLUS

 

Od ponad 35 lat, DELTA PLUS zajmuje się szukaniem nowych rozwiązań, projektowaniem, normalizacją, produkcją oraz dystrybucją Środków Ochrony Indywidualnej.

Globalna oferta firmy pozwala zapewnić pracownikowi ochronę od stóp do głów oraz spełnić wymagania każdego użytkownika. W celu stworzenia oferty najlepiej dostosowanej do potrzeb klientów pod względem jakości oraz ceny, DELTA PLUS zapewnia monitorowanie jakości produkcji wyrobów zarówno we własnych fabrykach jak i w fabrykach swoich partnerów.

Obecnie zasięg grupy DELTA PLUS obejmuje ponad 90 krajów z 22 oddziałami dystrybucji oraz działu eksportu bezpośredniego, dzięki czemu jest zawsze blisko swoich klientów na całym świecie.

RAW-POL

 

Jeden z największych Polskich bezpośrednich importerów szerokiego asortymentu środków ochrony osobistej. Od 1995 roku. Systematycznie rozwija asortyment i umożliwia kompleksowe wyposażenie stanowisk pracy we wszystkie niezbędne artykuły BHP.

MSA SAFETY

Do utworzenia MSA, światowego lidera w dziedzinie zabezpieczeń pracowników i innowacyjnych produktów bezpieczeństwa, doprowadziła straszna tragedia w miejscu pracy. Rano 26 marca 1912 roku doszło do eksplozji w kopalni Jed Mine w Zachodniej Virginii. W mgnieniu oka doszło do zapłonu metanu i ponad 80-ciu górników straciło życie. W wyniku tej tragedii inżynier kopalniany John T. Ryan Sr. postanowił: "Jeżeli spędzę moje życie robiąc, co mogę, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia takich straszliwych katastrof, na koniec mojego życia będę miał poczucie, że spędziłem je dobrze".

Do pomocy w realizacji swojej wizji w nowej firmie Rayan zaprosił kolegę Georga H. Deika. Zdając sobie sprawę z decydującego znaczenia niezawodnego sprzętu zabezpieczającego w kopalni, udali się prosto do jednego z wielkich myślicieli w kraju – Thomasa Edisona. Ten wspaniały wynalazca pomógł Ryanowi i Deikowi stworzyć elektryczną lampę z pokrywą, która przez następne 25 lat zmniejszyła ilość eksplozji w kopalniach aż o 75 procent. Edison powiedział później, że ze wszystkich jego wynalazków ten uczynił najwięcej dla ludzkości.

Przez następne dekady MSA pozostawało liderem w dziedzinie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Przewodzili w tej dziedzinie dzięki małym zestawom pierwszej pomocy i przenośnym detektorom metanu. Wdrożyli także nowe technologie, aby wyprodukować specjalistyczne kamery termowizyjne, hełmy balistyczne i wiodące systemy wykrywania gazów oraz płomieni

 

PORTWEST

Portwest Ltd jest firmą rodzinną założoną w 1904 roku sprcjalizującą się w projektowaniu i produkcji odzieży ochronnej, obuwia, rękawic i środków ochrony indywidualnej. Portwest posiada ponad 100 letnie dziedzictwo w produkcji. Wyroby są sprzedawane w całej Europie, Środkowym wschodzie, Afryce i Ameryce południowej. Portwest posiada Certyfikat ISO 9001 dotyczący systemów zarzadzania jakością i ISO 14001 do zarządzania środowiskiem. Magazyn w UK i wszystkie fabryki są w pełni niezależnie badane i certyfikowane.

PROTEKT

Firma Protekt produkuje sprzęt do prac wysokościowych, gwarantujący bezpieczeństwo pracownikom wykonującym swoje obowiązki w warunkach, w których występuje ryzyko upadku z dużej wysokości. Jest to sprzęt, który wykorzystuje się w wielu branżach, między innymi przy pracach wysokościowych, głębokościowych, a także w ratownictwie. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt wysokościowy, a także profesjonalne systemy asekuracyjne. W ofercie znajdą Państwo również nosze ratunkowe, zawiesia pasowe czy specjalną uprząż do pracy na wysokości.
Zapewniamy Państwu kompleksowe zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości. Nasz sprzęt asekuracyjny to przede wszystkim szelki i linki bezpieczeństwa, amortyzatory oraz różnego rodzaju akcesoria niezbędne do wykonywania ryzykownych prac.Bardzo dużą uwagę zwracamy na to, aby użytkownicy mieli zapewnioną najwyższą wygodę pracy, a także niezawodność poszczególnych elementów. Wszystkie nasze produkty posiadają europejskie certyfikaty CE.

Producenci

Oferta specjalna

Super cena: 172,20 zł z VAT